LOVE MY BIKE lmb.com.pl sklep rowerowy
Menu
Strona głównaKoszt dostawy
Tłumacz Google

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST EXPRESS, Poczty Polskiej lub InPost. 

Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia

Sposób dostawy

Sposób dostawy Koszt dostawy
Odbiór osobisty 0,00zł

 

w załeżności od wagi

* Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, które nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami. Różnice w kwocie wynikają od sposobu wysyłki ( Ekonomiczna lub Priorytetowa) oraz od masy przesyłki.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

Wartość dopłaty za każdą sztukę produktu

Jak sprawdzić dokładną wysokość dopłaty

Od 19 do 79 zł

Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep LMB.COM.PL nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, potwierdzający nadanie przesyłki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-10 dni roboczych.
Jeżeli chodzi o InPost to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-10 dni roboczych.

...jest pusty

Waluty
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.